Analinis seksas

Analinis seksas,

Užpakalinės „durys”  (Analinis seksas)– ne visiems

Nors sekso tema apskritai nebėra tokia tabu tema, tačiau kai kurios sekso rūšys dar nėra taip garsiai aptarinėjamos. Visa tai lemia išankstinės nuomonės susidarymas ar kažkokių beprasmių baimių buvimas. Taip, kalbame apie analinį seksą, kuris dar vis nėra garsiai aptarinėjamas. Kodėl? Pabandykime apžvelgti vyrų ir moterų nuomones apie analinį seksą, tam skirtus sekso žaislus, jų priedus ir norą ar nenorą tuo mėgautis.

Pagrindinės priežastys, kodėl vyrai nori analinio sekso

Vyrai ir analinis seksas

Kadangi vyrauja ne viena priežastis, dėl kurių vyrai nori ne tik išbandyti, bet ir mėgautis analiniu seksu, pabandysime apžvelgti tris, pačias pagrindines ir išskirtines priežastis, kodėl vyrai to nori ir kodėl jiems reikia analinio sekso. Atlikus anonimišką apklausą mūsų socialinėje erdvėje (I.G. pilki_atspalviai) išaiškėjo trys dažniausios priežastys, tad pažvelkime į jas detaliau.

Visų pirma, bene didžiausia dalis apklaustųjų atsakė, jog mylintis analiniu būdu – visiškai kitoks jausmas. Kadangi analinė anga yra daug ankštenė negu vagina, ji natūraliai nesudrėkstanti, todėl dėl sunkesnio įsiskverbimo daugelis vyrų greičiau patiria orgazmą. Na, o pažvelgus kitu kampu, stimuliuojant vyrų prostatą tinkama kryptimi, vyrai taip pat gali pasiekti didįjį O, na, o tam, savaime aišku, reikia sekso žaislų, kurių didelį asortimentą galite rasti www.pilkiatspalviai.lt.

Kita priežastis – vyrus tai intriguoja ir nori kažkokios įvairovės savo seksualiniuose santykiuose. Jau visiems tikrai ne naujiena, jog rutina santykiuose nėra gerai ir dažniausiai vienas kažkuris iš partnerių visaip bando ją pašalinti. O jeigu dar ir antroji pusė pasiruošusi bet kam, jog pabėgtų nuo monotonijos… Belieka mėgautis naujais potyriais, ar ne? Ir visai nesvarbu, ar tai būtų kažkokia nauja kamasūtros poza ar nauji sekso žaislai.

Pastebime ir kitokią tendenciją, kodėl vyrai to nori – tai tampa tarsi mada ir kažkoks savivertės pa(si)kėlimas, kad „Va, ir mes TAI darome“. Juk visi gerų draugų rate pasidalina, aptaria savo lovos nuotykius, ne tik norint pasirodyti prieš kitus, bet ir ieškant kažkokio patarimo, ar tai naujų sekso žaislų ar gerų, kokybiškų sekso žaislų parduodančios internetinės parduotuvės rekomendacijų.

Analinis seksas moterų akimis

moters uzpakaliukas

Kiekviena nauja patirtis kelią nežinomybę, o jautresnioms galbūt ir šiokį tokį stresą, tai neišimtis ir analinis seksas. Bene dažniausiai tokia sekso rūšis moterims asocijuojasi su skausmu, nešvarumu ir nešvankybėmis. Pirmiausia, pabandykite apžvelgti, kodėl dalis moterų dar vis bijo pabandyti analinį seksą, o kita dalis – negali įsivaizduoti sekso be analo stimuliacijos.

Kadangi ne kiekviena moteris gali pasidžiaugti neskausmingu pirmu kartu, tad ne nuostabu, jog plačiai paplitusi nuomonė, jog pirmą kartą užsiimant analiniu seksu skaudės – dažną moterį atgrąso nuo minties užsiimti šia sekso rūšimi. O, bet, tačiau… Nors analinė anga yra labai jautri ir lengvai galima su(si)žeisti, užsikrėsti įvairiomis bakterinėmis infekcijomis ir venerinėmis ligomis, tačiau jeigu imsitės visų atsarginių priemonių, tokių kaip lubrikantas, skirtas analiniam seksui ir naudosite prezervatyvus, visos rizikos ženkliai sumažėja. Tad norint išvengti skausmo analinio sekso metu, rekomenduojame gausiai naudoti analui skirtus lubrikantus, kuriuos galite rasti www.pilkiatspalviai.lt, taip pat kalbėtis su savo partneriu, atsipalaiduoti ir neskubėti. Tokia sekso rūšis reikalauja visapusiško partnerio supratimo, palaikymo, tad viskas atliekama su pasitikėjimu ir didele priežiūra.

Dar viena priežastis, kodėl moterys nesiryžta užsiimti šia sekso rūšimi – tai nešvarus seksas. Kiekvienam žmogui yra svarbu higiena, tačiau užsiimant analiniu seksu gali prireikti ir kitokios , papildomos higienos analiniai angai. Vieniems užtenka nusimaudyti po dušu, kiti mėgsta naudoti analinius dušus, kitaip vadinamas analines klizmutes, tad nėra dėl ko nerimauti. Juk visa tai darote su savo partneriu, kuriuo pasitikite, kuris jus palaiko ir, kuris žino, ko gali sulaukti. Atviras pokalbis, baimių išsakymas gali padėti žengti pirmąjį žingsnį, tad pabandyti tikrai verta.

Dar nuo sovietinių laikų likęs „palikimas“, jog tokį seksą propaguoja tik ištvirkusios, nešvankios moterys, jau turėtų būti užkastas giliai giliai po žeme. Kas vyksta dviejų žmonių miegamająme – tai tik jų reikalas, svarbiausia, kad viskas atliekama abipusiu susitarimu ir nei vienas partneris nėra verčiamas kažko atlikti prieš savo valią ar norint įtikti kitam partneriui. Dažniausiai analiniu seksu moterys užsiima, nes ieško naujų potyrių, jas jaudina ir džiugina tokia patirtis ar tik tokia stimuliacija leidžia patirti galingus ir neužmirštamus orgazmus. Niekam nėra paslaptis, jog stimuliuojant analinę angą, netiesiogiai yra stimuliuojamas ir G taškas, o jeigu tuo pačiu metu nepamiršite klitoriaus… Tiesiausias kelias į orgazmą!

Kadangi visos moterys, kaip ir vyrai, skirtingos – nenuostabu, kas tinka ir patinka vienai, kitai gali visai nepatikti ir netikti, tačiau tikrai verta įnešti ne tik naujas patirtis, pojūčius į savo seksualinį gyvenimą, tad siūlome pasižvalgyti į naują internetinę parduotuvę www.pilkiatspalviai.lt, prekiaujančią subtiliausiais sekso žaislais, aksesuarais ir kitais seksui (ir ne tik) skirtomis prekėmis.

Analiniai sekso žaislai – nauja patirtis

Kai įvairūs sekso žaislai užkariauja vis daugiau miegamųjų, nenuostabu, jog sekso žaislų industrijos kūrėjai privalo pasiraitoti rankoves ir sukurti vis išradingesnių, daugiau malonumo suteikiančių meilės žaisliukų. Ne išimtimi tampa ir itin kontraversiškai vertinami analiniai sekso žaislai. Ši sekso forma gali būti daug įvairesnė negu anksčiau įsivaizdavote, nes egzistuoja ir daugiau su analine anga susijusių formų – anilingas (išangės laižymas), pegging (moters įsiskverbimas į vyro analą prisegamu peniu), įsiskverbimas pirštais ar kumščiu, stimuliavimas įvairias sekso žaislais (vibratratoriais, dildo, kaiščiais, karoliukais ir pan.), tad kad ir kurį (be)pasirinktumėte, tikime, kad atrasite tai, ko ištikrųjų trokštate ar apie ką svajojate.

Nors tai ir būtų nauja patirtis, kelianti tam tikrų abejonių, tačiau posakis „Gyvename tik kartą“ čia puikiai tinka. Mėgaukitės, žaiskite, išdykaukite ir atraskite dar neatrastų, neišbandytų malonumų, meilės žaisliukų, nuvedančių prie ne tik nepamirštamų akimirkų, bet tiek savęs ir savo partnerio pažinimo. Laikas išdykauti…

Panašūs įrašai

preloader