Gundanti, seksuali apranga seksui (ir ne tik)

seksuali apranga.

Gundanti, seksuali apranga seksui (ir ne tik)

Kiekviena save mylinti moteris ne tik nori, bet ir mėgsta puoštis. Ir visai nesvarbu, ar tai seksualūs, nėriniuoti apatiniai, šilkiniai naktinukai ar seksui skirti teminiai kostiumai, o gal net kūno kojinės. Visos nori pasijusti deivėmis, išsilaisvinančios ne tik lovoje. Šiuolaikiniame pasaulyje itin glaudžiai susipynusios dvi sąvokos „gundanti apranga“  ir „seksuali apranga“. Atrodo, jog viskas, kas susiję su šiais dviem žodžiais sukasi apie seksą, nes tokios aprangos yra skirtos tik gundyti ir vilioti. Bet ar taip ir yra? Ar čia atėję iš jau, galima sakyti, neatmenamų laikų, kai parodyti nuogas kojas ar dekoltė zoną buvo griežtai draudžiama? Ar gundanti apranga ir apranga seksui yra vienas ir tas pats?

Skonis – draugų neturi

Šiais laikais moterys ir merginos tampa vis atviresnės, ne tik savo turima ir garsiai išreiškiama nuomone, bet ir apranga. Vis dažniau gatvėje atkreipiamas dėmesys į didelėmis iškirptėmis ir mini sijonais ar suknelėmis bežingsniuojančias gražuoles, atvirai demontruojančias liemenėles ar prisegamų kojinių kraštelius, taip kaitinant vyriškos lyties atstovų kraują. Ar tai taip blogai ir nederama? Pabandykime pakalbėti apie tai plačiau ir kokios yra pagrindinės vyrų ir moterų nuomonės apie gundančią, seksualią aprangą.

Vyrams – tai (ne)privalumas

seksuali apranga vyru akimisNe veltui yra posakis – „vyrai myli akimis“, ar ne? JAV atliktuose tyrimuose, 45% visų apklaustųjų nurodė, jog juos seksualiai jaudina moterys, kurios parodo daugiau nuogo kūno ar kraštelį nėriniuotų apatinių. Tada automatiškai įsijungia vaizduotė, ką su ja padarytų lovoje, o tai tikrai „užveda“ vyriškąją giminę ir visai nesvarbu ar tai būtų vienos nakties nuotykis ar naujos draugystės pradžia. Bet kaip bebūtų, tai tik mažiau nei pusė visų apklaustųjų, kita dalis apklaustųjų, net 55% atskleidė, jog jie vertina visą moters grožį, ne tik privalumus, tokias kaip gražias kojas, didelę krūtinę ar pan. Vyrams daug labiau imponuoja gražios akys, tvarkingi plaukai, spinduliuojanti ir savimi pasitikinti moteris. Atvira, iššaukianti apranga tokiems vyrams nelabai kažką nulemia, nes jie vertina visą moters įvaizdį. Paklausus vyrų nuomonės apie seksualų apatinį trikotažą ar seksui skirtas aprangas, daugelis atsakė jog juodos arba raudonos spalvos nėriniuoti apatinis trikotažas, na, ir savaime aišku, prisegamos kojinės, korsetai, kūno kojinės ar seksualūs naktinukai yra itin mėgiami vyriškos lyties atstovų. Taigi, nors ir vyriškai lyčiai demonstruojamas itin atviras moters kūnas sužadina jaudulį ir įjungia vaizduotę, tačiau dažniausiai tokio tipo aprangėlę jie nori matyti tik savitoje aplinkoje ir ant savos moters.

Moterims – išskirtinumas

temine aprangaKad ir kaip moterys mėgsta išsiskirti, būti pastebėtos, tik nedaugelis renkasi parodyti savo figūros privalumus viešoje vietoje. Dabar ypatingai paplitęs seksualių drabužių, tokių kaip korsetų, bodžių (glaustinukių) derinimas prie kasdieninių ir klasikinių aprangų. Glaustinukės kartu su kelnėmis, korsetai su mini sijonėliais tai tik ledkalnio viršūnė. Kiek santūresnės moterys ir merginos tokio tipo drabužėlius renkasi privačioms šventėms ar norint nustebinti savo antrąją pusę. Itin paklausios yra seksualus apatinis trikotažas, seksulūs naktinukai, ivairūs komplektukai, na, o didžiausioms gundytojoms – kūno kojinės, kojinių diržai ir korsetai. Bene didžiausią, tokio tipo aprangos galima rasti ir www.pilkiatspalviai.lt asortimente. Kokybiški, nėriniuoti, seksualūs sekso rūbai (ir ne tik!) – tik naujausioje sekso prekių internetinėje parduotuvėje Kaune.

Panašūs įrašai

Analinis seksas,

Analinis seksas

Užpakalinės „durys”  (Analinis seksas)– ne visiems Nors sekso tema apskritai nebėra tokia tabu tema, tačiau kai kurios sekso rūšys dar nėra taip garsiai aptarinėjamos. Visa tai lemia išankstinės nuomonės susidarymas ar kažkokių beprasmių baimių buvimas. Taip, kalbame apie analinį...

Skaityti daugiau
preloader