„Taip“ – sekso žaislams arba kodėl dar neturime šių miegamojo žaislų

sekso zaislai

Tai jau populerėja!

Vis populiarėjant erotinėms prekėms, sekso žaislams ir kitiems intymiems daikčiukams, bene kiekvienas nori tai pabandyti, bet nedrįsta? Kodėl? Atrodo, jog visuomenė jau palankiau ir drąsiau kalba apie intymius lovos reikalus, tačiau tik nedaugelis išdrįsta iš tikrųjų juos naudoti savo ar savo ir partnerio malonumui sukelti. Daugiausia tai įtakojo iš seniau atėję įsitikinimai, jog panaudojus vibratorius ar kitus sekso žaislus, moteriai nebereikės vyro ar, kad šioje poroje kažkas ne taip, ber ar tikrai taip yra? Ir kodėl turėtumėm juos įsigyti, nesibaimindami, jog tai pakeis santykius su antrąja puse?

Vibratoriu asortimenta

Nebe naujiena, jog sekso parduotuvių lentynos nukrautos įvairių tipų, formų, spalvų, turimų funkcijų ir kitų priedų sekso žaislų, galinčių suteikti intensyvesnį, ilgesnį, o gal taip ilgai trokštamą orgazmą. Kai kurie iš jų skirti vaginaliam naudojimui, kai kurie analiniam, o dar kiti – galintys pamaloninti dvigubu įsiskverbimu. Išties platus pasirinkimas, ar ne? Tai kodėl vis dėlto kai kurie žmonės vis dar nenori jų įsileisti į savo seksualinį gyvenimą, bet juos renkasi dovanoti draugo ar draugės bernvakario/mergvakario ar kitos šventės proga? Pabandykime įsigilinti į tai, kodėl yra noras, bet kartu ir baimė, įsigyti sekso prekes.

Pirmoji priežastis

Visų pirma, bene svarbiausia priežastis, kodėl norima, bet nedrįstama pirkti yra – „O tai ką pagalvos Jis/Ji“? Tokia giliai įsišaknijusi nuomonė vyrauja pas daugelį porų, nors neturi visiško pagrindo. Kiekviena pora yra individuali, su savo norais, įsitikinimais ir lūkesčiais. Bet tikrai reta, kuri yra visiškai atvira su savo antrąja puse ir galinti pasidalinti giliausiomis savo seksualinėmis fantazijomis, tad tokios temos yra nustumiamos į šalį, neliečiamos. Bet kodėl nepabandžius tiesiog įsygyti ir parodyti, kad Jus domina, kad Jūs norite išbandyti kažką nauja ir tai nebutinai reiškia, kad su partneriu kažkas blogai, ir tiesiog stebėti antrosios pusės reakciją, kuri galbūt Jus nustebins?

Antroji priežastis

Antroji priežastis – „O man ir taip gerai“. Niekas ir neabejoja, kad jeigu būtų kažkas blogai, ar tokia pora iš viso egzistuotų, juk seksas išties svarbus poros santykiuose. Bet…  Kai klausimas pasisuka apie sekso žaislus, toks atsakymas atrodo kvailokas. Kaip žmogus, niekada nebandęs jokio intymaus žaislo gali pasakyti, jog jam ir taip gerai? Automatiškai iškyla kitas klausimas – o kas būtų, jeigu būtų daug geriau? Vien smalsumo vedini tokie žmonės turėtų pabandyti mažus, diskretiškus žaisliukus (ar tai klitorinius vibratorius ar penio žiedus) ir eksperimentuoti ne tik savo pojūčius, bet jais dalintis ir su antrąja puse. Visiškai neabejojame, jog pabandžius gali išsivystyti maža „priklausomybė“, suteikianti įvairiapusiškų jausmų ir išskirtinių orgazmų.

Trečioji priežastis

Trečioji, gal daugiau vyrams tinkanti priežastis – nepagrįsta baimė, jog „silikoninis draugelis“ pakeis Jį. Na, galime Jus nuraminti, jog taip nebūna. Pirmiausia, niekas niekada neatstos tikro vyro, jausmų Jam, o sekso žaislas – tai tik priemonė nuimti stresą, patenkinti geismo poreikį, kai vyro nėra šalia. Joks dildo ar vibratorius nepatenkins moters emocinių ir dvasinių poreikių, tad ir būgštauti nėra jokios prasmės.

Galima surasti ir daugiau kitokių, įvairesnių priežasčių, kodėl žmonės bijo nusipirkti ir išbandyti sekso žaislus, tačiau visos veda prie vienintelės išvados – žmonės bijo to, kas nauja, neištirta, neišmėginta. Kada, jeigu ne dabar – laikas eksperimentuoti, pažinti save, savo ar partnerio kūną, laikas išsivaduoti iš nereikalingų abejonių, nuostatų ir įsitikinimų. Dabar pats metas atsiduoti, jausti, patirti ir mėgautis išskirtinėmis galimybėmis, kurias Jums gali suteikti įvairūs sekso žaisliukai. Pasinerkite į paieškas, atverkite duris į naują atradimų pasaulį su www.pilkiatspalviai.lt asortimentu ir nebijokite bandyt ir ištarti „Taip“ naujiems potyriams. Laikas išdykauti…

Panašūs įrašai

Analinis seksas,

Analinis seksas

Užpakalinės „durys”  (Analinis seksas)– ne visiems Nors sekso tema apskritai nebėra tokia tabu tema, tačiau kai kurios sekso rūšys dar nėra taip garsiai aptarinėjamos. Visa tai lemia išankstinės nuomonės susidarymas ar kažkokių beprasmių baimių buvimas. Taip, kalbame apie analinį...

Skaityti daugiau