Erotinis stalo žaidimas „Battle in the bed”

Erotinis stalo žaidimas „Battle in the bed”

34.99 su PVM

Erotinis stalo žaidimas „Battle in the bed”

  • Puikus, nuotykius žadantis porų žaidimas;
  • Su 52 užduočių kortelėmis;
  • Žaidimo tikslas – pasiekti pasitenkinimą;
  • Kas laimės: noras nugalėti ar orgazmas čia ir dabar?

 

Turime

Produkto kodas: 5999887661006 Kategorijos: ,

Aprašymas

Erotinis stalo žaidimas „Battle in the bed”

Erotinis stalo žaidimas suaugusiems, pilnas įspūdžių, unikalios, spalvingos grafikos! Žaidimo tikslas – pasiekti džiaugsmingą, abipusį pasitenkinimą. Puikiai tinka naujoms poroms pažinti vienas kitą ir puikiai tinka įnešti naujo įspūdžio į ilgesnius santykius.

Žaidžiant šį žaidimą Jūsų laukia linksmos pozicijos ir pikantiškos užduotys. Šiuolaikiniame labai seksualiai perkaitintame pasaulyje žaidimas skatina tikrą erotiką ir gerina santykių kokybę. Žaidėjai, atlikdami vis seksualesnes užduotis, norėdami pamaloninti savo partnerį, pereina iš pagundų zonos per troškimų zoną į mūšio zoną lovoje.

Norite nustebinti savo partnerę šiuo žaidimu? Garantuojame, jog  galvos skausmas praeis ir turėsite viską, ko reikia maloniam, karštam vakarui.

Malonumas garantuotas!

Norint pasiekti maksimalų efektą, žaidimui tikrai verta, o iš tikrųjų būtina, paruošti tam tikrą rekvizitą: nuotaikos apšvietimą, švelnią, romantišką muziką, butelį atšaldyto puikaus vyno ar šampano, saldžių vaisių (vynuogių, braškių), masažo aliejaus. , arba kūno losjono.

Žaidimas skirtas 2 žaidėjams.

Žaidimo laikas: 45-60 minučių.

Žaidimo eiga:

Šį stalo žaidimą galima žaisti tuo pačiu principu, kaip ir bet kurį kitą poros žaidimą, tik skirtumas toks, jog čia turite kartu su partneriu atlikti iš kortų ištrauktas užduotis, didžiausiam Jūsų abiejų malonumui. Žingsniuodami per laukus pamažu pasieksite viršūnę. Tačiau viso žaidimo esmė – trokštamą orgazmą pasiekti tik žaidimo pabaigoje, aišku, jei norite laimėti.

Jei kuris nors pirmas praranda savo norų kontrolę, tada privalo 24 valandas daryti viską už savo partnerį, stebėti ir vykdyti jo norus ir troškimus.

Žaidimas suskirstytas į 3 zonas: „Gundymas“, „Noras“ ir „Išdykavimas“. Kiekvienoje zonoje galima sutikti kategoriją atitinkančias kortas ir užduotis, todėl nereikės žaidimo baigti anksčiau laiko, žinoma, jeigu turit pakankamai valios.

Tai ideali, stilinga ir smagi dovana, tačiau geriausia nustebinti save ar savo partnerį ir praskaidrinti asmeninį gyvenimą.

Žaidimas turi amžiaus ribą (N18), tačiau jame yra tik minimalus amžiaus limitas, primygtinai rekomenduojame visiems, nuo jaunų porų iki deimantinių vestuvių svečių!

Žaidimą sudaro:

  1. 1 žaidimo lenta;
  2. 52 užduočių kortelės;
  3. 2 žaislinės figūrėlės;
  4. 1 kauliukas;
  5. Smėlio laikrodis;
  6. Žaidimo taisyklės.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Erotinis stalo žaidimas „Battle in the bed””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

preloader