Analinis kaištis „Velniukštės uodega“

Analinis kaištis „Velniukštės uodega“

43.50 su PVM

Analinis kaištis „Velniukštės uodega“

  • Pagaminta iš aukščiausios kokybės silikono be ftalatų;
  • Uodegos ilgis apie100 cm;
  • Įkišamo kaiščio ilgis apie 7 cm;
  • Pagamintas iš odos ir silikono.

Turime

Produkto kodas: 848518040381 Kategorija:

Aprašymas

Analinis kaištis „Velniukštės uodega“

Pasiruoškite pragariškai gerai praleisti laiką su šia seksualia velnio uodega! Išryškinkite savo vidinį velnią ir tuo pat metu mėgaukitės analinėmis pramogomis. „Hellbound Devil Tail“ pagaminta iš patvarių pintų PU odos dirželių, suteikiančių unikalią tekstūrą ir išvaizdą, todėl šią uodegą malonu laikyti ir dėvėti! Puikiai tinka poroms, kurios mėgsta požemio estetiką ir lengvą analinį žaidimą.
Ši velnio uodega prilaikoma smulkiu, aksominiu galiuku. Pati uodega pagaminta iš švelnių PU odos dirželių, susuktų į minkštą formą. Šios uodegos apačioje, šalia užpakalio kaiščio, yra tvirta apie 27cm dalis, kurią galima naudoti kaip rankeną, kad galėtumėte plakti ar kitaip įaudrinti savo meilužį su šia nauja uodega!
Juodos PU odos pynės suteikia tikros BDSM tekstūros ir išvaizdos, puikiai dera kiti odiniai diržai, tamsus apatinis trikotažas ar kiti aksesuarai.
Išmatavimai: uodegos + kaiščio ilgis apie 109 cm, uodegos ilgis apie100 cm (su apie 27 cm tvirta rankena), įkišamo kaiščio ilgis apie 7 cm, plačiausias kaiščio skersmuo apie 3.5 cm.
Medžiagos: PU oda ir silikonas.

Papildoma informacija

Ilgis

Gamintojas

Spalva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Analinis kaištis „Velniukštės uodega“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader