Kelnaičių vibratorius „Pantyrebel“

Kelnaičių vibratorius „Pantyrebel“

68.99 su PVM

Kelnaičių vibratorius – Pantyrebel

  • Tylusi kelnaičių vibratorius;
  • Turintis 12 vibracijos režimų;
  • Įkraunamas USB;
  • Kompaktiško dydžio (81 x 45 x 30 mm);
  • Svoris 34 g.

 

 

Turime

Produkto kodas: 8719934000902 Kategorijos: , , ,

Įkraunamas

Nuotolinis
valdymas

Vibruojantis

Aprašymas

Kelnaičių vibratorius – Pantyrebel

NUOSTABIOS VIBRACIJOS! Stimuliuokite klitorį taip, kaip dar niekada to nedarėte. Galite pasirinkti iš 12 skirtingų vibracijos nustatymų, nuo švelnios iki stiprios vibracijos. Lengvai perjunkite vibracijos nustatymus nuotolinio valdymo pulto mygtuku, kuris yra mažo dydžio, tad juo galite mėgautis visur, kur tik norite. Nesvarbu, ar tai viešai, ar kai esate vienas. Pantyrebel vibratorius yra beveik tylus, niekas šalia jūsų nepastebės, kad dėvite vibratorių ir jums nereikės jaudintis, kad jus užklups.
Į rinkinį su vibratoriumi pridedamos vibruojančias kelnaites. Šios kelnaitės tikrai išvarys jūsų partnerį iš proto! Jūs ir jūsų partneris puikiai praleisite laiką, kai vilkėsite šias seksualias vibruojančias kelnaites su kuriomis jausitės neįtikėtinai seksualios. Suviliokite save arba savo partnerį karštam žaidimui. Šios „Pantyrebel“ vibruojančios kelniatės yra pagamintos iš minkšto ir tampraus audinio, kuris jaučiasi patogiai ir gerai priglunda. Strypai turi skyrių, į kurį tiksliai telpa vibratorius.
Padovanokite nuotolinio valdymo pultą savo partneriui ir leiskite jam (jai) nuspręsti, kaip jums patiks klitorio vibratorius. Jūsų partneris gali jus sujaudinti netikėtomis akimirkomis, todėl puikiai tinka kaip preliudija.

Po naudojimo vibratorių galima nuvalyti žaislų valikliu ir drungnu vandeniu.

 

Papildoma informacija

Spalva

Gamintojas

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kelnaičių vibratorius „Pantyrebel“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader