Klitoriaus vibratorius „Satisfyer Twirling Joy“

Klitoriaus vibratorius „Satisfyer Twirling Joy“

47.99 su PVM

Klitoriaus vibratorius „Satisfyer Twirling Joy“

  • Inotyvus, elegantiškas dizainas;
  • Pagamintas iš minkšto ir šilkinio silikono;
  • Galingas, bet tylus variklis;
  • 8 vibracijos režimai su 5 intensyvumo lygiais;
  • 100% vandeniui atsparus dizainas, lengvas valymas;
  • Įkraunamas USB laidu;
  • Svoris: 53,24 g.

 

Turime

Produkto kodas: 4061504009681 Kategorijos: ,

Atsparus
vandeniui

Nuotolinis
valdymas

Vibruojantis

Aprašymas

Klitoriaus vibratorius „Satisfyer Twirling Joy“

Stilingas ir naujoviškas dizainas „Twirling Joy“„Satisfyer“ yra puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems tikslios stimuliacijos. Šie antgalio vibratoriai naudoja labiau suapvalintą, mažą, besisukantį, vibruojantį antgalį, skirtą tikslinei stimuliacijai – tinka visoms erogeninėms zonoms. Papildoma vibracija suteikia maksimalų malonumą, todėl galite tiksliai nustatyti stimuliavimą per intuityvų valdymo skydelį arba atskleisti didžiausią malonumą visiškai valdydami savo gaminį naudodami nuotolinio „Satisfyer Connect“ žaidimo funkcijas. Be to, naudokite „Satisfyer Connect“, kad prisijungtumėte prie partnerių, naudotumėte aplinkos garsus, muzikos vibracijas ir dar daugiau!
Tikslinė stimuliacija naudojant „Satisfyer Twirling Joy“ Sportiško stimuliuoja jus ir visas jūsų karštąsias vietas: siauras, suapvalintas galiukas ir ypač galinga vibracija puikiai tinka tiek spenelių, tiek klitorio stimuliavimui. Vibratoriumi galite masažuoti ir kitas erogenines zonas, pavyzdžiui, lytines lūpas. Jo galingas, cirkuliuojančias vibracijas varo galios variklis, o tai leis jums 8 programas, kurios yra sudarytos iš 5 intensyvumo ir gali būti valdomos intuityviu valdymo skydeliu naudojant +/– mygtukus. Satisfyer Twirling Joy ypač tinka pradedantiesiems dėl smailėjančio, nepalenkiamo antgalio ir lengvo naudojimo.
Kadangi klitorio vibratorius pagamintas iš kūnui draugiško, šilkinio silikono, jis ypač higieniškas ir švelnus odai. Vandeniui atspari (IPX7) medžiaga reiškia, kad jis gali prisijungti prie jūsų duše ar vonioje, taip pat jį galima lengvai nuplauti šiltu vandeniu ir švelniu muilu. Integruotas baterijas galima įkrauti naudojant pridedamą USB įkrovimo laidą.

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klitoriaus vibratorius „Satisfyer Twirling Joy“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader