Masturbatorius „Control Cock Teaser“ juodas

Masturbatorius „Control Cock Teaser“ juodas

57.50 su PVM

Masturbatorius Control Cock Teaser – juodas

  • Progresyvus dizainas, sukurtas specialiai vyrų anatomijai;
  • Galinga, tyli vibracija;
  • Atsparus vandeniui;
  • Įkraunamas USB;
  • Ilgis 13 cm;
  • Skersmuo 4,7 cm.

 

Turime

Produkto kodas: 05430040000 Kategorija:

Atsparus
vandeniui

Įkraunamas

Vibruojantis

Aprašymas

Masturbatorius Control Cock Teaser – juodas

Kontrolė turi rimtų privalumų! CONTROL siūlo technologiją, kuri pagerina masturbaciją ir pakylėja intymius potyrius. Beginner Silicone Cock Teaser buvo sukurtas taip, kad greitai perkeltų jus nuo suglebimo iki pabaigimo, tvirtai apgaubdamas visą galvą galinga vibracija. Su gerai išdėstytu vidiniu varikliu 10 vibracinių raštų apjuosia jautrią varpos galvutę, kad būtų malonu masturbuotis. Vandeniui atsparus dizainas gali būti naudojamas bet kurioje drėgnoje aplinkoje. Sutelktos vibracijos skatina kraujotaką ir padeda pasiekti pilnesnę erekciją.

Progresyvus dizainas, sukurtas specialiai vyrų anatomijai. Jūsų CONTROL Beginner Silicone Cock Teaser yra patogiai įkraunamas USB ir tiekiamas su įkrovimo laidu. Įkrovimo metu maitinimo mygtukas mirksės mėlynai ir liks įjungtas, kai bus visiškai įkrautas. Įkrovimas užtrunka maždaug vieną valandą, o visiškai įkrovus įkrovimo užtenka apytiksliai taip pat apie vieną valandą.

Ypač lengvai valomas – Jums tereikia išplauti masturbatoriaus vidų bei nuplauti jo išorę su šiltu, muiluotu vandeniu, nusausinti rankšluosčiu ir palikti džiūti sausoje vietoje.

 

Papildoma informacija

Svoris 0.2 kg
Gamintojas

Spalva

Ilgis

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masturbatorius „Control Cock Teaser“ juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader