Treniravimosi ir mokymosi analinis rinkinys b-Vibe

Treniravimosi ir mokymosi analinis rinkinys b-Vibe

99.99 su PVM

Treniravimosi ir mokymosi analinis rinkinys b-Vibe

  • Lengvai prižiūrimi;
  • Pagaminti iš saugaus silikono;
  • 3 dydžių analiniai kaiščiai;
  • Rinkinyje rasite analinę klizmą, lubrikanto aplikatorių ir kelioninį maišelį;
  • Spalvos mėlyna ir juoda.

Turime

Produkto kodas: 890808210734 Kategorijos: ,

Atsparus purslams

Vibruojantis

Aprašymas

Treniravimosi ir mokymosi analinis rinkinys b-Vibe

Išbandykite analinio žaidimo džiaugsmus su naujuoju „b-Vibe Anal Training Kit & Education Set“.

Nuo nulio pereiti prie skverbties yra didelis ne-ne. Štai čia ir atsiranda mūsų analinės treniruotės rinkinys. Analinė treniruotė reiškia, kad reikia skirti laiko, atsargumo ir būtinų veiksmų, kad paruoštumėte savo kūną analiniam seksui.

Susipažinkite su 7 dalių analinio mokymo rinkiniu: Mažas silikoninis užpakalinis kaištis yra nevibruojantis, pradedantiesiems skirtas analinis žaislas su lanksčiu kaklu ir platėjančiu pagrindu. Vidutinio dydžio vibruojantis užpakalinis kaištis turi galingą variklį ir gali būti įkraunamas per pridedamą USB, kad galėtumėte žaisti ilgiau analinį žaidimą. Didžiausias šio analinio treniruočių rinkinio kaištia, sveriantis 180 g, yra svertinis užpakalio kištukas, skirtas sukurti jausmingą pilnatvės ir spaudimo jausmą. Išsamus vadovas, apimantis sekso pedagogų patvirtintus vadovus ir paprastus žingsnis po žingsnio patarimus, padėsiančius suprasti, kaip paruošti savo kūną analiniam seksui. Išangės treniruočių rinkinyje yra diskretiškas kelioninis krepšys, lubrikanto aplikatorius daiktams nušlifuoti ir analinė klizma, kuri padės pasiruošti prieš analinį žaidimą.

Pasiruošę įtraukti analinį žaidimą į savo seksualinį repertuarą? Štai 7 priežastys, kodėl b-Vibe analinio lavinimo rinkinys ir mokymo rinkinys yra puikus partneris, padedantis pradėti:

1. Mažas silikoninis užpakalio kaištis – sukurtas taip, kad atrodytų ir jaustųsi kaip pirštas. Mažiausias šio analinio treniruočių rinkinio kaištis yra pakankamai plonas, kad pirmą kartą būtų galima žaisti analiniu būdu.
2. Vidutinio vibravimo užpakalio kaištis – kai pradėsite jaustis patogiai su mažuoju užpakalio kaiščiu ir galbūt norėsite į mišinį įtraukti dar vieną pojūtį: vibraciją.
Vibracija galite stimuliuoti prostatą arba G tašką. Vibracija taip pat padeda atsipalaiduoti sfinkterio raumenims – būtent tai yra tai, ką norite daryti analinio žaidimo metu.

3. Didelis svertinis užpakalio kaištis– du sveriantys rutuliukai (180 g) šiame nevibruojančio kaiščio viduje padės sukurti jausmingą pilnatvės jausmą.
Profesionalų patarimas: kaiščiai yra puikus žaislas viešam žaidimui, kuris turi papildomą privalumą – jaustis uždraustu arba slaptu.

4. Tepalo aplikatorius – ši maža programėlė yra vienas iš tų „geriausių dalykų, apie kuriuos niekada negirdėjote“ ar naudojote. Sutepa sunkiai pasiekiamas vietas. Sužinokite, kaip išsirinkti geriausią analinį tepalą.
5. Analinė klizma – joks išangės treniruočių rinkinys neapsieitų be klizmos. Manome, kad tai puikus būdas „giliai“ išvalyti prieš analinį žaidimą.
6. Kelioninis krepšys su užtrauktuku – kodėl gi nepasiėmus analinio treniruočių rinkinio ir mokymo rinkinio atostogauti?
7. Visas analinio žaidimo vadovas – geriausius įrašus išsaugojome paskutiniam. Į kiekvieną pirkinį įtrauktas 50 ir daugiau puslapių vadovas, kuriame pateikiami išsamiausi analinio žaidimo vadovai, kuriuos parašė sertifikuoti sekso pedagogai. Žvilgtelėkite į mūsų populiariausius analingo ir pasirengimo analiniam tyrimui vadovus.

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Treniravimosi ir mokymosi analinis rinkinys b-Vibe”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader