Vakuuminis vibratorius „Irresistible Desirable“

Vakuuminis vibratorius „Irresistible Desirable“

119.99 su PVM

Vakuuminis vibratorius „Irresistible Desirable“

  • Gaminio matmenys 10,8 x 12,5 x 3,8 cm;
  • Produkto svoris 150 g;
  • Gaminio skersmuo 3,5 cm;
  • Įkišamas ilgis 10,0 cm;
  • Įkraunamas USB;
  • Atsparus vandeniui;
  • Be ftalatų;
  • Pagamintas iš medicininio silikono, ABS.

Turime

Produkto kodas: 8714273549426 Kategorijos: , , ,

Atsparus
vandeniui

Įkraunamas

Vibruojantis

Aprašymas

Vakuuminis vibratorius „Irresistible Desirable“

Desirable pasižymi itin galingu naujos kartos F1 varikliu, 10 vibracijos režimų , lanksčiu antgaliu, kuris prisitaiko prie bet kokios moters formos ir yra sukurtas taip, kad puikiai pataikytų į jos G tašką, kad pasiektų intensyviausius vidinius ir išorinius orgazmus, kokius esate patyrusi! Turi įkraunamą bateriją, magnetinį USB įkrovimo prievadą ir įkroviklį. Visiškai įkrautas jis veikia 60 minučių. Jo aksominė tekstūra ir vandeniui atsparus dizainas pagamintas iš medicininio silikono, todėl Desirable yra lengvai valomas.

Tradiciniai klitorio sekso žaislai tik stimuliuoja išorinę klitorio dalį. Bet kaip ir jūs, klitoris turi paslėptų gelmių. Mūsų visame pasaulyje patentuota technologija sukuria bekontakčio siurbimo pojūtį jūsų klitoriui naudojant pulso bangas. Kai šios pulso bangos prasiskverbs giliai į klitorio audinį, o ne tik į matomas dalis, patirsite žemę drebinančią patirtį, kokios dar niekada nepatyrėte. Garsas sukuriamas mechaninės vibracijos ir perduoda energiją per terpę (kuri mūsų atveju yra elastinga). Garso bangoms sklindant, kai kurios bangos dalys suspaudžiamos (didėja slėgis arba tankis) ir retėja (mažėja slėgis arba tankis), šios bangos paklūsta atspindžio ir lūžio dėsniams, sukurdamos šią ypatingą vibraciją klitorio audinyje. tai galima pasiekti tik naudojant šią technologiją. Ir dėl 11 nuostabių nustatymų tikrai rasite sau tinkamiausią. Naudokite jį sekundes, minutes ar net valandas… skirtingai nuo kitų vibratorių, naudodamiesi Desirable laikui bėgant nepriprasite ir  nebūsite per daug stimuliuojama. Taigi, nesvarbu, ar tai pirmas kartas, ar patyrusi visų vibruojančių dalykų ekspertė, tai suteiks jums nepaprastą jausmą, kaip niekas kitas. Ar esate pasiruošusi intensyviausiam daugkartiniam orgazmui?

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

Ilgis

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vakuuminis vibratorius „Irresistible Desirable“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader