Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“

Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“

57.99 su PVM

Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“

  • Sukurtas G-taško ir klitorio stimuliacijai;
  • 2 galingi varikliai;
  • Turintis šildymo funkciją;
  • 12 vibracijos programų;
  • Pagamintas iš kūnui saugaus silikono;
  • Turintis begalę programų įvairovę;
  • Galima naudoti ir be programėlės;
  • Atsparus vandeniui;
  • Su magnetiniu USB įkrovimo laidu.

satisfyer

Turime

Produkto kodas: 4061504002552 Kategorijos: , , , , ,

Atsparus
vandeniui

Įkraunamas

Vibruojantis

Aprašymas

Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“

Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“ uždega jūsų aistrą įvairiais būdais: jo ilgame kote yra galingas variklis ir klitorio stimuliatorius, kuris vilioja Jūsų karštąsias vietas giliomis vibracijomis. Jo lenkta forma užtikrina ne tik intensyvų gilų G taško stimuliavimą, bet ir gausų klitorio stimuliavimą – tuo tarpu atšaka taip pat sukelia kitų erogeninių zonų, tokių kaip jūsų lytinės lūpos, drebėjimą.

Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“ turi ir šildymo funkciją: jo kotą galima įkaitinti iki 39 laipsnių, o tai padidina Jūsų malonius pojūčius, taip pat suteikia kūno šilumos pojūtį. Kiekvienas variklis ir šildymo funkcija gali būti valdomi nepriklausomai vienas nuo kito.

Šis šildomas vibratorius, kurio paviršius pagamintas iš švelnaus medicininio silikono, yra ypač meilus ir tikrai Jus nudžiugins. Be 12 iš anksto nustatytų vibracijos programų, galite naudoti nemokamą „Satisfyer Connect“ programą, skirtą „Android“ ir „Apple iOS“, kad pritaikytumėte „Satisfyer Heat Wave“ pagal savo poreikius. Kurkite savo programas, suteikite savo partneriui galimybę valdyti arba prijunkite programėlę prie „Spotify“, kad galėtumėte mėgautis šiuo sekso žaislu pagal mėgstamų dainų ritmą.

Kaip ir visi Satisfyer vibratoriai, šis meilužis taip pat yra atsparus vandeniui (IPX7), todėl niekas netrukdo maudytis duše ar vonioje ir žaisti bei mėgautis jo teikiamais malonumais! Po naudojimo tiesiog nuvalykite drungnu vandeniu su trupučiu švelnaus muilo ir dezinfekuokite specialiu sekso prietaisų valikliu. Jei „Satisfyer Heat Wave“ išsikrovė, tiesiog įkraukite jį naudodami pridedamą USB įkrovimo laidą.

Rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite šiltu vandeniu ir nuvalykite antibakteriniu sekso žaisliukų valikliu.

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vibratorius „Satisfyer Heat Wave“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

preloader