Vibratorius „Tracy’s Dog – Violetinis pasitikėjimas”

Vibratorius „Tracy’s Dog – Violetinis pasitikėjimas”

41.59 su PVM

Vibratorius „Tracy’s Dog – Violetinis pasitikėjimas”

  • Nuotolinio valdymo pultas;
  • Dvigubas variklis stimuliuoja G tašką ir klitorį;
  • 10 galingų stūmimo ir vibravimo dažnių;
  • Atsparus vandeniui;
  • Ergonomiškas dizainas.

 

Turime

Produkto kodas: 6972725980759 Kategorijos: , , , , ,

Atsparus
vandeniui

Nuotolinis
valdymas

Vibruojantis

Aprašymas

Vibratorius „Tracy’s Dog – Violetinis pasitikėjimas”

Nešiojamas dizainas ir 5-10M nuotolinio valdymo pultas: galite paslėpti drugelio vibratorių savo makštyje, kad galėtumėte jį išimti bet kur. Dvigubo variklio dėka G taškas ir klitoris stimuliuojami tuo pačiu metu. Nuotolinio valdymo pulto padovanojimas partneriui neabejotinai padidins seksualinio gyvenimo malonumą!
10 galingų stūmimo ir vibravimo dažnių: nuolat stimuliuokite klitorį ir G tašką, kad pasiektumėte orgazmą naudodami šį moterišką klitorio stimuliatorių. Nedvejodami perjunkite režimus, kad jie atitiktų jūsų meilės greitį, mėgaukitės įdomesnėmis sekso žaidimų galimybėmis.
100% silikono vandeniui atsparus dizainas: šis moteriškas sekso žaislas su vibratoriumi G taškas pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris yra minkštas ir draugiškas odai. nedvejodami mėgaukitės dušu. Prieš ir po naudojimo klitorio masažuoklį nuplaukite šiltu vandeniu.
Ergonomiškas dizainas ir keli žaidimo būdai: šis klitorio vibratorius turi ergonomišką „L“ formos dizainą, kuris puikiai tinka jūsų kūnui. Jis gali būti naudojamas kaip klitorio masažuoklis, makšties masažuoklis. Taip pat gali būti naudojamas kaip analinis vibratorius vyrams ir moterims. Naudodami šį vibratorių nepamirškite naudoti lubrikanto!
Diskretiškas paketas: Tracy šuo teikia didelę reikšmę klientų privatumui. Niekas kitas nežinos, kas yra viduje, kad užtikrintų jūsų privatumą.

Medžiaga: Silikonas.

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vibratorius „Tracy’s Dog – Violetinis pasitikėjimas””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

preloader