Vakuminis vibratorius „Tracy’s Dog Pro 2“

Vakuminis vibratorius „Tracy’s Dog Pro 2“

64.50 su PVM

Vakuminis vibratorius „Tracy’s Dog Pro 2“

  • Klitorio ir G taško stimuliavimas;
  • Kūnui draugiškas silikonas;
  • Lengva valyti;
  • Įkraunamas USB;
  • Atsparus vandeniui.

Turime

Produkto kodas: 6972725980698 Kategorijos: , ,

Atsparus
vandeniui

Įkraunamas

Vibruojantis

Aprašymas

Vakuminis vibratorius „Tracy’s Dog Pro 2“

Tracy’s Dog OG PRO 2 yra galingas 2 viename klitorinis čiulpimo vibratorius, vienu metu stimuliuojantis ir jūsų G tašką, ir klitorį, padėsiantis greičiau nei bet kada pasiekti protą sukrečiantį orgazmą. Čiulpdamas ir pulsuodamas klitorį vienoje pusėje, priešinga pusė nuslysta į makštį ir atsistoja šalia g taško ir jautrių aplinkinių audinių, nuo minkšto ir švelnaus iki greito ir kieto.

Aukštos kokybės medžiaga – plonas ir tvirtas silikoninis kotas leidžia lengvai tyrinėti makšties sieneles ir nukreipti savo veiksmų alkaną G tašką. Pagaminta iš kūnui saugaus silikono, itin minkštas, higieniškas, neporėtas ir tas šiek tiek fališkas galiukas pasiruošęs mylėtis su tavo mieluoju G!
Didelio našumo įkraunamas akumuliatorius yra patogiai įkraunamas per USB, kad padidintumėte ekstazę, kur tik norite. Visiškai įsijungia per maždaug 2,5 valandos. Visiškai įkrovus, slėgio bangos ir vibracijos bus paleistos iki 50 nepertraukiamų minučių.

Šis unikalus vibratorius naudoja orgazmo siurbimo technologiją, kad imituotų čiulpimo pojūtį, apjuostų klitorį ir nukreiptų jį intensyviai stimuliuoti. Jis yra atsparus vandeniui, todėl galite jį naudoti bet kur, vonioje, duše.
Privatus paketas – vibratorius jums bus atsiųstas su diskretišku paketu, niekas nežino, ką gausite.

Tracy’s Dog OG Pro2 klitorinis čiulpimo vibratorius su nuotolinio valdymo pulteliu puikiai tinka tiek poroms, tiek žaidimams pavieniui.

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Spalva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vakuminis vibratorius „Tracy’s Dog Pro 2“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

preloader